İSLAMİ TERMAL OTELLER \ Yalova Alkolsüz İslami Termal Oteller
  • Yalova Alkolsüz İslami Termal Oteller

Termal kaynakların ülkemizin bir çok yerinde bulunuyor olmasından dolayı ülkemizde  termal turizm oldukça gelişmiştir. 

Yalova da Termal Kaplıca otelleriyle ün salmış, sağlık ve kış turizmine önemli katkıların olan bir ilimizdir. İslami Termal Oteller bu şehrimizde sayıca oldukça fazladır.

Bilindiği üzere Türkiye'nin yüzölçümü en küçük ili olan Yalova, buna rağmen turizme hem sağlık hem de termal turizm alanında önemli katkı sağlamaktadır.  4 mevsimin farklı renklerini adeta süslü bir elbise gibi taşıyan Yalova, misafirlerinin karşısına adeta gelinlik bir kız gibi çıkmaktadır. Hem doğal güzellikleri hem tarihi hem de termal sularıyla binlerce turistin akın ettiği Yalova, bugün dünyanın bildiği çok önemli bir turizm şehridir.

Bütün bunlar Yalova'da otelciliğin gelişmesine neden olmuştur. Artık Yalova'da her kesimden kişinin ve ailenin konaklama imkanı bulduğu otel bulmak mümkün. Yalova Alkolsüz İslami Termal Oteller, kente hem tatil yapmak hem de termal suların şifasından yararlanmak isteyen aileler konforlu ve huzurlu konaklama imkanı sunmaktadır. Helal Tatil anlayışın hakim olduğu, alkol servisinin ve satışının yasak olduğu bu oteller, muhafazakar ailelerin beklentilerine uygun hizmet vermektedir.

Zira İslam dininin emir ve yasaklarına göre yaşamını dizayn eden bir kişinin karma bir havuza girmesi, alkol kullanması, haram gıdaları tüketmesi mümkün değildir. Bu yüzden Yalova Alkolsüz İslami Termal Oteller, restoranlarında ve mutfaklarında helal sertifikası olan gıdalar ve helal kesim yapılmış et ürünleri kullanırlar.

Peki İstanbul'a yakınlığı dolayısıyla insanların akın ettiği Yalova'da Alkolsüz kaplıca otelleri bulabilmek mümkün mü?

Yalova'da bu işi hakkıyla yapan muhafazakar ailelerin beklentilerini önemle ve dikkatle yerine getiren İslami Termal Otel bulmak mümkün...

Bu otellerde muhafazakar görüşlü aileler huzur içinde tatil yapma imkanı bulabilmekteler..

Bu konuda sitemizin ilgili kategorisinden destek alabilirsiniz.yalova alkolsüz termal oteller, yalova islami termal oteller, yalova muhafazakar kaplıcalar, yalova alkolsüz kaplıca otelleri, yalova islami termal otel fiyatları, yalova islami kaplıca otelleri

Fiyat Almak İstiyorum