KAYAK OTELLERİ \ Uludağ Alkolsüz İslami Kayak Otelleri
  • Uludağ Alkolsüz İslami Kayak Otelleri

Kışın ve karın tüm ihtişamını ve görkemini yaşatan Marmara Bölgesi'nin en yüksek dağı Uludağ'da kayak yapmak elbette ki hayatınızın en önemli dönemlerinden biri olacaktır. Kayak yapmayı ister bilin ister bilmeyin, Uludağ'da bir kar tatili yaşamanın keyfini deneyimlemenizi çok isteriz. Çünkü Türkiye'de kış tatil anlayışının öncülerinde Uludağ, kayak tesisleriyle, eğlencesiyle ve kış sporlarıyla yaşanası bir tatil mekanı..

Bursa Uludağ'da bulunan kayak otelleri ise kayak tutkunlarına ve kayak meraklılarına, özgürlüğün ve beyazın tüm duygu geçişlerini yaşatmaktadır. Ülkemizde kayak yapmak için bir çok kayak merkezi olsa da, nedense kayak yapmak denilince ilk akla gelen yer bence Uludağ oluyor. Bunun nedeni de Uludağ'ı diğer dağlardan ve kayak merkezlerinde ayıran farklarıdır. Dolayısıyla diyebiliriz ki kış aylarında en çok misafir ağırlayan kayak otelleri, Uludağ Kayak Otelleri'dir.

Türkiye'nin en büyük kayak tesisi olma özelliğini taşıyan Uludağ Kayak Merkezi, muhteşem manzaralarıyla, ülkemizde ilk defa kurulan teleferiği ile, dördüncü büyük kent olan Bursa'nın hemen yanı başında olması nedeniyle en çok tercih edilen kayak merkezidir.

Çünkü Uludağ'da artık muhafazakar kişilerin de aileleriyle birlikte hem tatil yapıp hem kayak yapabileceği çok şık ve konforlu İslami Kayak Otelleri mevcuttur. Uludağ Alkolsüz Muhafazakar İslami Kayak Otelleri ise, Uludağ'da tatil yapmak isteyen muhafazakar görüşlü kayak tutkunlarına konfor ve şıklığın eşsiz örneklerini sergiledikleri hizmetleriyle doyumsuz bir tatil yaşatmaktalar. Uludağ Alkolsüz Muhafazakar İslami Kayak Otelleri, baylara ve bayanlara özel havuzlarıyla, mutfaklarında kullandıkları helal ürünleriyle, tesettürlü hanımların çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri özel alanlarıyla sizlere konforlu ve rahat bir tatil geçirmeniz için üstün çaba sarf etmektedir.  

İlk kayak tesisinin 1933 tarihinde yapıldığı Bursa Uludağ'da geçireceğiniz kayak tatilini bir ömür boyu unutamayacaksınız. Eski Türk Filmlerinin, bir dizinin çekildiği bu eşsiz kayak merkezinde tatil yapmayı daha fazla ertelemeyin. Eğer muhafazakar görüşlü ve dini değerlerinize bağlı biriyseniz, sitemizde bulunan Uludağ Alkolsüz İslami Kayak Otelleri arasından birini seçip gönül rahatlığı ile kayak tatilinizin startını vermiş olabilirsiniz.

Uludağ'da neler hangi aktiviteler yapılır ?
Fiyat Almak İstiyorum