İNDİRİMLİ OTELLER

  • İndirimli İslami Kayak Otelleri \ Uludağ'ın alkolsüz islami kayak oteli Bof HotelsKış deyince; kar deyince hele kayak denince Uludağ vazgeçilmezlerimiz arasında.. Alkolsüz kayak oteli Bof Hotel'den hem kayak yapmak isteyenler, hem kışın tüm ihtişamını yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak indirim! Formu Doldur İndirimi Yakala !


Kayak pistinden kapıya kadar kayak yapma imkanı bulunan Bof Hotel'de tam yüzde 30 indirim... Bu kış hem çok uygun fiyatlara karın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz..

Otelimizde HERŞEY DAHİL olup; 0 - 12 yaş ücretsizdir...

Bof Otel'den % 10 İndirim...

İndirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun...


TELEFON: 0 216 708 00 60

    CEP NO: 0 553 774 65 32


Bu kış kayak yapmayan kalmayacak!


Uludağ 2. Gelişim Bölgesi'de konumlanan otelimiz, kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle, modern şık tasarımlı mimarisi ve konforlu odalarıyla Uludağ'ın büyülü atmosferini yaşamak isteyenler için ideal bir alkolsüz otel. Otelimizin spasında ise, rahatlığı ve ferahlığı yakalayabilirsiniz...
Bof Hotel Size çok iyi gelecek...Çocuklara en özel hediye

Şehrin boğucu atmosferinden bunalan çocuklara belki de en özel hediye kayak yapabilecekleri bir tatil müjdesi olmalı.. .Alkolsüz helal tatil konseptinde hizmet veren Bof Hotels, en uzun pist olan Volfram ve Maden Pisti ile liflerle ulaşabileceğiniz 18 ayrı pistiyle siz ve çocuklarınız için huzurlu ve eğlence dolu bir tatilin adresi... Bof Otel'den % 10 İndirim...

İndirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun...
Sultanlara yakışır Bof Sofraları

Sultanlara layık Bof Hotel tatilini daha fazla ertelemeyin.. Bof Hotel'de tatil yapmaya, sadece kayak yapmak için değil, mutfağındaki helal ürünlerle yapılmış, usta şeflerin ellerinden çıkan eşsiz lezzetleri tatmak için de kesinlikle değer.. Kendinizi her bakımdan özel ve dinlenmiş hissedeceğiniz Bof Hotel'deki sıcacık yuva atmosferi uzun süre hafızalarınızdan çıkmayacak. 

Bof Otel'den % 10 İndirim...

İndirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun...


Fiyat Almak İstiyorum