İSLAMİ TERMAL OTELLER \ Bursa Alkolsüz İslami Termal Oteller
  • Bursa Alkolsüz İslami Termal Oteller

Bursa tarihle, doğal güzellikleriyle, halkın hoşgörülü ve güler yüzlü olmasıyla, termal tesisleriyle ve bunların da ötesinde kayak turizmiyle her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan bir ilimizdir. Türkiye'nin en kalabalık 4. şehri olmasının yanında, elbette ki tarihimiz açısından da çok önemli bir şehirdir Bursa.... Yüzyıllar ötesinin kültürel mirasının hala yaşatıldığı Bursa'da gezilip görülecek tarihi mekanlar oldukça fazladır.

Bursa Termal Turizm açısından da ileri düzeyde gelişmiş Kaplıca otellerine sahiptir. Muhafazakar kesime hitap eden Bursa Alkolsüz İslami Termal Oteller ise ile termal tatil yapmak için gelen İslami görüşlü ailelere konaklama imkanı sunmaktadır. Helal Tatil konseptinde konaklama hizmeti veren Bursa Alkolsüz İslami Termal Oteller, Bursa'ya gelen yerli ve yabancı muhafazakar görüşlü kimselerin kendi yaşam tarzlarına göre tatil yapmaları için üstün gayret göstermektedirler. İslami hassasiyet ve beklentileri çok iyi bilen bu otellerin ana özelliği, otel içerisinde alkol servisi ve satışının olmamasıdır. Tesettürlü bayanlara özel alanların geniş ve ferah tutulduğu Bursa Alkolsüz İslami Termal Oteller'de, muhafazakar görüşlü aileler gönül rahatlığı ile diledikleri gibi tatil yapabilmektedirler.

Bursa denildiğinden akla gelen ilk yerlerden biri de Uludağ Kayak Merkezi'dir. Bu merkez artık ünü ülke sınırlarını aşmış ülkemizde kurulan ilk kayak merkezi olma sıfatına sahip önemli bir kayak merkezidir. Bursa'da hizmet veren Alkolsüz Oteller çeşitli alanlarda kalitesini ispatlamış olup, Bursa'ya gelen muhafazakar görüşlü kişi ve ailelere sorunsuz konaklama olanağı sağlamaktadır.

Konforun rahatlığın şıklığın zarafetin öncüsü Bursa Alkolsüz İslami Termal Oteller, bu çabalarının neticesini fazlasıyla görmektedirler. İslami Tatil anlayışında konaklama hizmeti sunan ve sadece ticari değil insan kazanma amaçlı bu hizmetler karşılık bulmakta, bu otellere ilgi her geçen gün artmaktadır.


Bursa İslami Termal Otellere olan ilgi ve talep her geçen yıl artmakta ve buna paralel olarak da muhafazakar kaplıca otellerinin sayısında gözle görülür bir artış gözlenmektedir. Bursa İslami Termal Otellerin bu denli rağbet görmesinin tabi ki ana nedeni, Uludağ'ın eteklerinden gelen şifalı sulardır.

Bursa'nın ilçelerine dağılan Bursa İslami kaplıca Otelleri, muhafazakar kesimin beklentilerine uygun hizmetleriyle misafirlerinin takdirini kazanmaktadır. Bursa termal suların sağlığa çok iyi geldiği bilinmekte ve çeşitli hastalıklarına deva bulmak isteyen tatilciler tarafından tercih edilmektedir.

Fiyat Almak İstiyorum