ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Belek Alkolsüz İslami Oteller
  • Belek Alkolsüz İslami Oteller

Antalya'nın en gözde tatil beldelerinden Belek, her yıl binlerce turistin tatil yaptığı önemli bir turizm kentidir. Son yıllarda açılan Belek Alkolsüz İslami Oteller ise, muhafazakar kesime sundukları huzurlu tatil yapma imkanı ile göz doldurmaktadır. Belek artık muhafazakar görüşlü ailelerin de inançlarına ve yaşam tarzlarına uygun tatil yapılabileceği, unutulmaz tatil anılarını yaşayacağı bir yer haline gelmiştir. Konfor ve hizmet kalitesi bakımından 5 yıldızlı kaliteyi yaşama imkanı sunan Belek Alkolsüz İslami Oteller, her bütçeye uygun otel seçenekleriyle de her kesime hitap ediyor.

Belek Alkolsüz İslami Oteller, bay ve bayan havuzları ayrı olan alkolsüz aile otelleridir. Çocuklarının yanında içki içilmesini istemeyen ve şahıs olarak da içki kullanmayan aileler bu otelleri yoğunlukla tercih etmektedir. Helal Tatil anlayışı ile hizmet veren Belek Alkolsüz Oteller, restoranlarında ve mutfaklarında helal sertifikalı ürünler kullanmaktadır. İbadetlerini tatil boyunca aksatmak istemeyen kişiler için her türlü tedbirin alındığı bu otellerde, mescid olmazsa olmazdır. 

Belek 5 Yıldızlı İslami Oteller

Antalya Bellekte bulunan ve konfor ve hizmet kalitesi olarak sektörün en iyi tesisleri Belek 5 Yıldızlı İslami Oteller ' dir. Bu otellerde tatil yapanlar genellikle her yaz tatil yapma alışkanlığı olan, gelir düzeyi yüksek kişiler veya ailelerdir. Gelir düzeyi yüksek ailelere hizmet veren İslami Oteller genel olarak,

Belek denize sıfır İslami Oteller 

Belek'te bulunan ve genellikle yıldız sayısı 3 yıldızın üzerinde olan, denize mesafesi sıfır olan Alkolsüz İslami otellerdir. Çocuklu Ailelerin yoğunlukla tercih ettiği Belek denize sıfır İslami Oteller, çocukların denize ve güneşe doyamadığı otellerdir.

Belek Alkolsüz OtellerBelek'te gezilecek yerler - tarihi mekanlar

Antalya'nın meşhur tatil beldesi Belek'te hem doğal güzellikleri hem tarihi güzellikleri hem de değişik alanlarda sportif aktiviteleri yapabilirsiniz. Güneşi havası doğası ve plajları ile Belek her yıl binlerce turistin uğrak yeri..
Belek'in bu kadar yoğun ilgi görmesinin en önemli nedenlerinden biri ise, Belek'in el değmemiş doğal bir görünüme sahip olmasıdır. Tüm mimari ve alt yapı çalışmalarının Belek'in doğal yapısını bozmadan yapılması bu beldeye ayrı bir güzellik katar.

İsterseniz bu yaz Belek'i keşfe çıkacaklar için kısa bir Belek turu yapalım...

İşte Belek'te gezilecek yerler listesi....

1-) Hayran kalacağınız Dinler Bahçesi

Belek'in belki de en bilinen simgelerinden biri Dinler Bahçesi'dir. Üç büyük dinin kardeşçe bir arada yaşadığı bu bahçe Belek'te gezilecek yerler listesinin baş köşesine oturmalı bizce..


^^^^^^

Fiyat Almak İstiyorum