ERKEN REZERVAYON OTELLERİ
Tüm Erken Rezervayon Otellerini Göster
İSLAMİ TATİL OTELLERİ
Tüm İslami Tatil Otellerini Göster
TERMAL TATİL OTELLERİ
Tüm Termal Tatil Otellerini Göster
KAYAK OTELLERİ
Tüm Kayak Otellerini Göster
  • Bayanlar Plajı Olan İslami Oteller

Son yıllarda İslami yaşantıya sahip kişi ve ailelerin tatil anlayışını ifade eden İslami Tatil oldukça yaygın hale geldi. Buna paralel olarak İslami Tatil yapmak isteyen kesimin beklentilerine uygun İslami Otellerin sayısında da hayli artış gözleniyor.

Tesettür Oteller, bay ve bayan havuzları ayrı olan alkolsüz aile otelleridir. İslami hassasiyeti olan ailelerin beklentilerini önceleyen ve hizmet anlayışını bu beklentilere göre şekillendiren bu oteller, artık en popüler tatil beldelerinde bile hizmet vermeye başlamıştır.

Ancak bu otellerden bazıları ise dini yaşantısına dikkat eden, tesettüründen taviz vermeden tatil yapmak isteyen ailelere ve özellikle tesettürlü bayanlara yönelik ekstra hizmetler sunmaktadırlar. Hemen hemen tüm muhafazakar otellerde bay ve bayan havuzlar ayrı olmakla beraber, bu otellerin hepsinde bayanlara özel plaj ne yazık ki mevcut değildir. Aşağıda size Bayanlara Özel Plajı Olan Otelleri sırasıyla vereceğiz. Linkler tıklayıp ilgili otele ulaşıp otel hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bayanlar ( Kadınlar ) Plajı Olan İslami Oteller

1-) Angels Marmaris Hotel

Angels Marmaris Hotel denilince biraz durmak lazım. Konfor ve hizmet kalitesi anlamında rakip tanımayan Otel, muhafazakar görüşlü ailelere dünya standartlarında hayallerin ötesinde bir tatil yaşatmaktadır. 

Bay ve bayan havuzlarının ayrı olmasının yanında bayanların kaygısız ve endişesiz denize girebildiği bayanlar plajının da olduğu bayanlar komleksi Tesettürlü bayanlarımıza kendini özel hissettirecek ko forda bir alan. 

Doğasıyla farklı mimarisiyle büyüleyici Angels Marmaris Hotel bu yaz sizleri de masalsı bir tatil yaşamanız için sizleri de Marmaris' e bekliyor.


2-) Wome Deluxe Hotel (Alanya ) … 5 Yıldızlı

5 yıldızlı oteller içerisinde yeni hizmete giren ama bir o kadar da iddialı olan Wome Deluxe muhafazakar bayanlara sağladığı imkanları ile de adından söz ettiriyor. 

Bayanlara özel plajın yanında bayanlara özel Pergola ve Hamaklar Snack Bar Kadınlar Diskosu ile Wome Deluxe muhafazakar görüşlü bayanların çok özel bir tatil yaşaması için üst düzey hizmet sunuyor.

 

3-) Adenya Hotel ( Alanya ) … 5 Yıldızlı

4-) Lussoro Otel (Bodrum) … 4 Yıldızlı


5-) Adin Beach (Alanya ) … 5 Yıldızlı

Alanya'nın en iyi İslami Otellerinden Adin Beach Hotel, bayanlara özel kompleks alanı olan tamamen korunaklı kadınların çok rahatlıkla denize girebildiği bir alandır.

6-) Teos Village ( İzmir - Seferihisar) .... 4 Yıldızlı
 
2019 Yılına iddialı bir giriş yapan Teos Village hizmet kalitesinden ve muhafazakar tatil anlayışından ödün vermeyen hizmetiyle misafirlerinden bu yıl tam not almıştır. Teos Village daha ilk yılından itibaren bayanlara özel sunduğu geniş imkanlarla dikkat çekmektedir.


6-) Qasr Bodrum Hotel ( Bodrum ) … 5 Yıldızlı


Her geçen yıl kendini yenileyen ve muhafazakar kesimin Bodrum'daki gözde oteli Qasr Bodrum, 2019 yılına damgasını vurdu. İslami usullere göre tatil yapmak isteyen ailelerin bir otelde aradıkları en önemli özelliklerden biri de Bayanların rahatlıkla haşema kullanmadan denize girebildikleri bir alanın olması..

Qasr Bodrum deniz manzaralı bayanlar havuzu ve bayanlara özel plajı ile yine ayrıcalıklarına bir ayrıcalık daha ekledi. İşte Qasr Bodrum Bayanlar Plajı'ndan bir kaç kare...

Qasr Bodrum Bayanlara özel deniz manzaralı havuz ve plaj ( Çevresi tamamen korunaklı)
7-) Modern Saraylar ( Alanya ) … 5 Yıldızlı

Bayanlar Plajı ayrı olan Oteller şimdilik 8 tane olsa da zamanla sayısının artacağını umut ediyoruz. Yeni otelleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Bayanlar Plajı ayrı olan otellerin özellikleri nelerdir?

Bir otelde bayanlara özel plaj varsa, o otel genel olarak İslami Otel konseptinde hizmet veren bir otel denilebilir. Bu otellerin en belirgin özelliği alkolsüz olmaları ve bay-bayan havuzlarının ayrı olmasıdır. Bu otellerin ana hedefi misafirlerinin İslami hassasiyetlerine uygun tatil hizmetini dört dörtlük bir şekilde vermeye çalışmaktır.

Öte yandan İslami Otel işletmecileri görüş olarak da genellikle kendi yaşam tarzı da İslami yaşam şekline uygundur. Bu yüzden otel sahipleri misafirlerinin beklentilerini çok iyi algılayabilir.

Fiyat Almak İstiyorum