ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Balıkesir Alkolsüz İslami Oteller
  • Balıkesir Alkolsüz İslami Oteller

3 tarafı denizlerle kaplı, havasıyla, suyuyla, güler yüzlü ve vefakar insanlarıyla her köşesi cennet vatanımız gezilmeye ve görülmeye değer elbette ki. Ülkemizde artık her yaşam tarzına uygun oteller ve tatil olanakları bulmak mümkün. Artık dinini yaşamaya çalışan insanların hassasiyetlerine uygun, alkolsüz aile otellerini hemen her tatil bölgesinde bulmak zor değil.

Her köşesi tarih kokan Balıkesir'de de artık muhafazakar ailelerin rahat edebileceği, bay bayan havuzları ayrı, içki servisinin ve satışının yasak olduğu oteller bulunmaktadır. Özellikle bu yaz Balıkesir'de tatil yapmak gibi bir fikriniz varsa ve muhafazakar bir yaşantıya sahipseniz hiç dert etmeyin. Balıkesir'de bulunan alkolsüz oteller sayesinde artık, helal tatil anlayışınıza uygun bir tatil geçirebilirsiniz. Balıkesir Alkolsüz İslami Oteller arasından yapacağınız bir tercihle artık siz de hayallerinizdeki gibi ve en önemlisi yaşam şeklinize uygun bir tatil yaşayabilirsiniz.

Balıkesir'in en iyi tesettür otelleri, standartların üzerinde verdikleri hizmetlerle İslam'ın emrettiği şekilde yaşamaya çalışan muhafazakar ailelerin gönlünü fethetmektedir. Helal sertifikalı ürünleri mutfak ve restoranlarından tercih eden Balıkesir Alternatif oteller, müşterilerine sundukları rahatlık ve konfor sayesinde her geçen yıl daha çok tatilciyi otellerine çekmekteler.

Balıkesir Denize Sıfır İslami Oteller
Balıkesir'de bulunan ve muhafazakar ailelerin beklentileri doğrultusunda hizmet veren denize sıfır alkolsüz İslami aile otelleridir. Balıkesir tesettür otellerin en belirgin özelliği, tesettürlü bayanların otel içerisinde rahat edebilecekleri, rahatça yüzebilecekleri tedbirlerin alınmış olmasıdır. Bu otellerde içki servisi ve satışı yasaktır.

Balıkesir 5 yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller

Balıkesir'in en önemli İslami Otelleri 5 yıldızlı ve denize sıfır olanları diyebiliriz. Balıkesir'de bulunan 5 yıldızlı denize sıfır oteller, deniz ve kum aşıklarının vazgeçilmez tercihidir. Bu otellerde tesettürlü muhafazakar aileler için geniş olanaklar mevcuttur.

Balıkesir 5 Yıldızlı İslami Oteller

Balıkesir 5 yıldızlı İslami Oteller, muhafazakar aileler hizmet veren ve helal  tatil anlayışının benimsendiği hizmet kalitesinde zirveyi yakalamış İslami otellerdir.

Balıkesir alkolsüz oteller


Balıkesir'de gezilecek yerler - Tarihi yapılar

Ülkemizin şirin ve gezilesi illerinden biri de Balıkesir'dir. Tarihi yapılarıyla, müzeleriyle ve doğal güzellikleriyle cazibe merkezi Balıkesir'in ilk etapta gezilebilecek en iyi 10 yerini sizler için derledik.1-) Ayvalık - Cunda - Sarımsaklı

Ayvalık Ülkemizde yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği, her geçen yıl turizme sağladığı artan katkısı ile ziyaret edilmesi gereken önemli bir tatil beldesidir. Tarihin ve yemyeşil doğanın içe içe uyumuna hayran kalacağınız taş sokaklarında tertemiz havayı içinize çekeceğiniz Cunda Balıkesir'in yine gezilmeye değer bir başka tatil beldesi. Boylu boyunca uzanan kumsallar ve tertemiz denizi ile Sarımsaklı büyülü bir tatil geçirmeniz için diğer bir adres.. Ayvalık - Cunda - Sarımsaklı üçlüsünü gezmek için bir kaç gününüzü ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

 2-) Balıkesir'in dinlence yeri Burhaniye - Ören

Daha çok Balıkesir'in yerlisi tarafından yazlık olarak tercih edilen, Burhaniye - Ören uzun sahili ve tertemiz havasıyla da dikkat çekmektedir. Balıkesir gezi listenizde mutlaka olsun..

3-) Edremit Körfezi ( Altınoluk -  Kazdağı - Güre - Akçay)

Eğer doğa tutkunu iseniz, eğer denize ve güneşe aşıksanız ve eğer muhteşem koyların sessiz sakin dinginliğinde yenilenmek istiyorsanız size önerebileceğimiz 4yer var. Edremit Körfez hattında bulunan (Altınoluk Kazdağı - Güre ve Akçay ) Ege Denizi'nin dantel gibi işlediği kıyı hattındaki gezilesi 4 doğa harikası.. Tatilinizin büyük bir bölümünü Kazdağı'na ayırmanızı istiyoruz. Balıkesir tatilinizi hayatınızın en unutulmaz zamanları haline getireceğine inandığımız Edremit'in bu şirin tatil beldeleri huzurlu günlerinizin adresi olacak.

4-) Marmara ve Avşa Adaları

Tam gezmelik iki ada.. İster uzun tatillerinizde ister hafta sonu gibi kısa tatillerinizde tercih edebileceğiniz bu iki ada, Balıkesir'e gidip de görmeden dönmemeniz gereken yerlerden..


Balıkesir'de bulunan Antik Kentiler

1-) Kyzikos Antik Kenti
Tarihin ve doğal güzelliklerin eşsiz buluşması Kyzikos Antik kenti, Erdek'e sadece 8 km uzaklıkta mesafede görülmesi gereken bir antik kent. Bu antik kenti gezerken hem tarihten günümüze kalan kalıntıları görmüş olacaksınız; hem de doğal manzaralar ve doğal güzelliklerle büyüleneceksiniz. Çünkü Kyzikos Antik Kenti'nin kalıntıları, Düzler Köyü, Aşağıyapıcı Köyü, Bandırma Körfezi ve Marmara denizini saran bir görünümdedir. Renkli geçecek bir yaz tatili istiyorsanız; kaplıcalarıyla, doğal güzellikleriyle ve tarihi mekanlarıyla Balıkesir tartışılmaz bir adres..

2-) Daskyleion Antik Kenti

Çıkarken doğanın en güzel manzaralarını seyre dalacağınız Daskyleion Antik Kenti, özel aracınızla çok rahat çıkabileceğiniz tellerle çevrili bir tepe üzerinde bulunmaktadır. Antik kente Bursa Balıkesir yolunu Bandırma'ya bağlayan istikamette bulunan tabelalar sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Tarihin gizemli sayfalarına ışık tutan bu Daskyleion Antik Kenti, Manyas Gölü kıyısındaki Hisartepe'de konumlanmıştır. Balıkesir tatilinizin uğrak yerlerinden biri olmasını tavsiye ediyoruz.

 

Fiyat Almak İstiyorum