İNDİRİMLİ OTELLER

  • İndirimli İslami Oteller \ Kemer'in en iyi İslami Oteli Azra Resort & Spa'da indirim fırsatı !Bu yaz kendinize bir güzellik yapın ! Şöyle doğa ile başbaşa deniz ve kumun keyfini doyasıya çıkarın.. Beton yığınları arasında geçen sıkıcı, boğucu ve stresli günlerden arının.. Denize Sıfır İslami Otel Azra Resort'tan doğa ile başbaşa tatil fırsatı.. İndirimi yakalamak için lütfen formu doldurun...


5 Yıldızlı İslami Otel Azra Resort & Spa'da huzur dolu ve dini değerlerinizden taviz vermeden unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Bu yazı tepeden tırnağa dinlenmiş olarak geçirip, yeni sezona zinde ve huzur dolu girebilirsiniz.

Artık Muhafazakar aileler için 5 yıldızlı ve denize sıfır bir otelde tatil yapmak hayal değil. Üstelik uygun fiyatlara.. Alternatif Tatil'in yeni gözde oteli Azra Resort & Spa'da kaçırılmayacak erken rezervasyon fırsatları devam ediyor.

Azra Otel'den tam % 30 İndirim...

İndirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun...TELEFON: 0 212 565 77 72

    CEP NO: 0 532 527 58 47 
Azra Resort & Spa'da tatil neden tatil yapmalısınız?


Antalya'nın en iyi Tesettür Oteller listesinin tartışmasız en üst sıralarında yer alan Azra Resort Spa'da İslami Tatil anlayışından ödün vermeden tatil yapabilirsiniz. Bir tatilde hayalini kurduğunuz her türlü konforu ve hizmeti Azra Resort & Spa sizlere yaşatma sözü veriyor.

İşte size Azra Otel'de tatil yapmanız için sadece bir kaç neden;

Çiçek kokuları odanıza dolacak

Yattığınız yerden denizi seyretmek, mis gibi havayı solumak, yemyeşil bir ormanın içinde çiçek kokularının odanıza dolmasını istemez misiniz? Azra Resort Otel'de bu mümkün..
Bu yaz yeşilin koynunda uyuyacaksınız..Bayanlara özel kapalı havuz


Tesettürlü bayanlarımıza ve muhafazakar aileler özel tasarlanmış kapalı yüzme havuzumuz, bayanlarımızın tatilleri boyunca havuz keyfi yapmaları için ayrıldı.

İslami hassasiyeti olan ailelerin beklentilerini titizlikle karşılayan otelimizde, misafirlerimizin dini vecibelerini yerine getirmesi için her türlü ayrıntı düşünüldü.

Usta aşçılardan leziz yemekler

Her taraf yeşil her taraf orman... Deniz, deniz kum, tertemiz doğa.. Bu yaz hepsi sizin.. Eeee.. Tatilde yemek düşünecek haliniz yok... Şöyle usta aşçıların elinden çıkmış enfes yemekleri tatmak sizin hakkınız. Azra Resort Spa'da hayatınızın en özel tatilini yaşarken; birbirinden özel, özenle hazırlanmış yemeklerimizi, tertemiz ve şık restoranımızda tatma imkanı bulacaksınız.
Azra Otel'den tam % 30 İndirim...

İndirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun...TELEFON: 0 212 565 77 72

    CEP NO: 0 532 527 58 47 
Azra Otel'de tatil yaparsanız nereleri gezebilirsiniz?

KEMER'İN BÜYÜLÜ KOYLARINA TEKNE TURU 

Bu yaz tatil anılarınızı yeniden yazmaya hazır mısınız? Kemer'in büyülü koylarına yapacağınız tekne turu aklınızı başınızdan alacak. Daha önce görmediğiniz eşsiz doğa güzelliklerine şahitlik etmek istemez misiniz?Phaselis Antik Kenti

Kemer tarihi ile de çok zengin bir tatil beldesi. Azra Otel'de tatil yaparken kısa bir tarihi yolculuğa çıkmak hiç de fena olmaz. Kemer'in en önemli tarihi güzelliklerinden olan Phaselis Antik Kenti'ni gezmek çok keyifli olacak.

Olimpos Antik şehri

Antalya denilince genelde akla tatil gelse de, doğal güzellikleriyle ünlü bu şehir tarihi yönden de kesinlikle keşfedilmesi gerekir. Yeşilin tarihle bütünleştiği bir doğa harikası Olimpos Antik Şehri, bu yaz mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz bir tarihi mekan..

Otel dışı geziler hakkında otelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Azra Otel'den tam % 30 İndirim...
İndirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun...

TELEFON: 0 212 565 77 72

    CEP NO: 0 532 527 58 47 
 


Fiyat Almak İstiyorum